Кампанията на ЦСКА за фен карти върви ударно

Кампанията на ЦСКА за фен карти върви ударно

Topsport.bg

днес, 14:37

ЦСКА отчете сериозен ръст в регистрираните фенове след срещите в Бургас и Благоевград. Кампанията тече с пълна сила и продължава в други големи български градове. Припомняме, че без въпросните карти достъпът до стадион "Българска армия" е невъзможен.

Ето какво гласи съобщението от 31-кратния шампион:

"Хиляди верни армейци от Бургас и Благоевград се сдобиха с фен картата на ЦСКА през последния уикенд, с което общият брой на регистрациите до момента надхвърля 14 500!

Любовта към ЦСКА наистина не познава граници - благодарим за огромната подкрепа и отдаденост към отбора в нашите сърца!

Още утре (23 юни) продължаваме със следващата спирка от националното ни турне - Враца. На 26 юни (петък) сме в Ямбол, а в предстоящите почивни дни (27 и 28 юни) ще посетим и червените легиони в Пловдив и Стара Загора.

Работното време и локациите са следните:

ВРАЦА - 23 юни (работно време: 11:00-19:00 ч.)

Адрес: Спортен комплекс "Христо Ботев", Park Bar

ЯМБОЛ - 26 юни (работно време: 11:00-19:00 ч.)

Адрес: ул. "Георги С. Раковски" 29

ПЛОВДИВ - 27 и 28 юни (работно време: 10:00-18:00 ч.)

Адрес: ул. "Димитър Талев" 75А

СТАРА ЗАГОРА - 27 и 28 юни (работно време: 10:00-18:00 ч.)

Адрес: бул. "Хан Тервел" 46

Съвсем скоро мечтата ни ще е реалност - "Българска армия" ще отвори врати, а всеки истински армеец ще се гордее със своето бижу! Фен картата ще ни събере обратно у дома!

В близките дни очаквайте информация и за следващите градове от националната ни обиколка!", написаха от клуба.

Източник: Topsport.bg

Последни новини