днес, 16:11
Участникът във Втора лига Локомотив Горна Оряховица привлече Спас Георгиев, съобщиха официално от клуба. За последно 34-годишният футболист игра за Спортист Своге като преотстъпен от Ботев Враца.
Ето какво написаха "черно-белите":
"Добре дошъл, Спас Георгиев!
ФК Локомотив Горна Оряховица официално привлече опитния полузащитник Спас Георгиев!
В своята професионална кариера той е защитавал цветовете на Славия, Монтана, Добруджа, Дунав Русе, Ботев Враца, ЦСКА 1948, Берое, Септември, Пирин, Спортист Своге както и на шотландските Ливингстън и Албиън Роувърс.
Със своя богат опит, лидерски качества и универсалност в халфовата линия, Спас ще внесе класа, стабилност и увереност в състава на "железничарите" през новия сезон.
Пожелаваме му здраве, много успехи, незабравими моменти и много победи с черно-бялата фланелка!
Добре дошъл в Локомотив, Спас!".
