Кметът на Враца: Ботев е най-българският отбор в първенството!

Кметът на Враца: Ботев е най-българският отбор в първенството!

Topsport.bg

08-03-2026, 10:51

Кметът на Враца и член на Изпълнителния комитет на БФС - Калин Каменов изрази радостта си от победата на местния Ботев с 1:0 над Арда вчера. Той определи водения от Тодор Симов състав като "най-българския отбор в първенството".

Ето какво написа градоначалникът във Фейсбук:

"Въпреки всичко и въпреки всички душмани, Ботев Враца показва, че когато залагаш на родни играчи, успехът е възможен! Браво на момчетата на Тодор Симов и на ръководството на най-българския отбор в първенството!"

Източник: Topsport.bg

Последни новини