днес, 18:57
Шампионът на България - Левски, се похвали, че феновете продължават да изкупуват абонаментни карти за новия сезон и шампионски фланелки.
До момента "сините" фенове са си поръчали над 14 500 шампионски фланелки и над 11 000 абонаментни карти.
Ето какво написаха от клуба:
"Месецът на рекордите
Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки.
Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом - крепостта "Георги Аспарухов".
През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели.
А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни".
