днес, 18:36
Левски отправи призив към всички картодържатели в официалния Facebook на клуба. "Сините" молят всички притежатели на абонаментни карти, които няма да могат да присъстват на двубоя с ЦСКА 1948 в събота да уведомят клуба, за да могат да освободят местата си за други желаещи да присъстват.
Постът гласи:
"Левскари,
Във връзка с големия интерес към билетите за срещата от 2-рия кръг на плейофите в Първа лига срещу "ЦСКА 1948" в събота, 2 май, от 19:00 часа на стадион "Георги Аспарухов" призоваваме притежателите на абонаментни карти, които НЯМА да присъстват на двубоя, да заявят своя отказ в клуба.
Това може да стане чрез email на ticketing@levski.bg най-късно до 17:00 часа на 30 април, четвъртък.
Картодържателите, които НЯМА да присъстват на двубоя с "ЦСКА 1948", трябва да предоставят две имена и номер на абонаментната карта (изписан на самата пластика).
Местата, които бъдат освободени ще бъдат пуснати в свободна продажба в петък, 1 май, за желаещите да се сдобият с билет за двубоя.
САМО ЛЕВСКИ!"
