Локомотив Пловдив победи Берое на празните трибуни на "Локомотив"

Локомотив Пловдив победи Берое на празните трибуни на

Topsport.bg

вчера, 19:56

Локомотив Пловдив спечели с 1:0 у дома срещу Берое в двубой от 15-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата бе дело на национала на Венецуела Адриан Кова, който в 35-ата минута откри резултата за "смърфовете".

Мачът се игра без публика заради наказанието на пловдивчани след инцидента с вратаря на Ботев Пловдив Даниел Наумов. Въпреки това домакините показаха по-добра организация и заслужено взеха трите точки.

Берое остана с човек по-малко в 67-ата минута, когато нападателят Йесид Валбуена бе изгонен. До края Локомотив контролираше темпото и не позволи на гостите да се върнат в срещата.

Така отборът на Душан Косич събра 27 точки и затвърди позициите си в горната част на таблицата, докато Берое остава в долната половина с 14 пункта.

Източник: Topsport.bg

Последни новини