Лудогорец II препъна Хебър към завръщане на върха

08-11-2021, 17:43

Лудогорец II се върна към победите и спечели с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик). Мачът от XVII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 39-та минута. Голът отбеляза Петър Георгиев. Този резултат се запази до почивката.

В 55-та минута Хебър успя да изравни с попадение на централния защитник Томислав Папазов. Равенството обаче се запази за кратко. След минута, още в ответната атака, разградчани поведоха с 2:1, след като точен бе капитанът Димитър Митков. След гола добри ситуации се откриха отново пред Димитър Митков и пред влезлия от резервната скамейка Петър Караангелов. Централният нападател от няколко метра стреля край вратата. Халфът засече с глава центриране от корнер, но също не намери целта. Третият гол падна в последната минута на редовното време, а негов автор стана Илкер Будинов.

ЛУДОГОРЕЦ II - ХЕБЪР 3:1

1:0 Петър Георгиев 39

1:1 Томислав Папазов 55

2:1 Димитър Митков 56

3:1 Илкер Будинов 90

Лудогорец II: Владимир Русанов, Методий Стефанов, Бранимир Костадинов, Владислав Найденов, Георги Терзиев, Димитър Митков (капитан), Илкер Будинов, Петър Георгиев, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров

Хебър: Петър Дебърлиев, Томислав Папазов, Радослав Терзиев, Мартин Вълчинов, Георги Търтов, Георги Каракашев, Жак Пехливанов, Евгени Игнатов (капитан), Октай Хамдиев, Емануил Манев, Живко Петков