Лудогорец ще преследва финал за Купата на България в Пазарджик

02-05-2024, 09:03

Хебър приема Лудогорец в мач-реванш от полуфиналите на турнира за Купата на България. Срещата на стадион "Георги Бенковски" започва от 18:45 ч. и ще бъде ръководена от Георги Гинчев.

"Орлите" свършиха огромна част от работата си в първия мач и имат преднина от четири гола, които би трябвало да са достатъчни за тима на Георги Дерменджиев ще си уреди битка за трофея с Ботев (Пловдив).

Преди седмица разградчани разбиха днешния си съперник в първия мач и се очаква в Пазарджик голяма част от титулярите да отстъпят мястото си на футболисти, които получават по-малко игрово време.

Домакините ще опитат да зарадват своите привърженици и да повдигнат самочувствието си преди финалния етап на първенството, тъй като пазарджиклии все ще се борят за оставане в efbet Лига.

В момента Хебър заема баражното 14-о място, а на старта на плейофите допусна загуба с 0:2 от един от преките си конкуренти Локомотив (София).