Матич: Опитваме се да играем футбол, не съм контактувал с Партизан

25-07-2022, 20:23

Старши треньорът на Септември (София) Славко Матич кометира равенството 1:1 с Ботев (Враца), както и слуховете за интерес на Партизан към него.

"Първо да честитя и на двата отбора за качествения мач. Първото полувреме имахме доста проблеми в халфовата линия. Защитата им беше добра. Правихме много грешки. За младите е нормално.

Ботев Враца се възползва. Направихме смени да сложим двама халфа вътре, да играем стандартно 4-3-3. Първа минута и гол. Направихме тактически грешки, може и аз да съм виновен. Загубихме леко концентрация.

Не съм имал контакти с Партизан. Важно е да се фокусираме максимално. Млади момчета, опитваме се да играем футбол. Ботев Враца игра дефанзивно, имаха добра транзиция. Не мога да съм доволен от резултата. Имахме шансовете си, но заслужен резултат", каза Матич.