вчера, 20:03
Техническият директор на ЦСКА - Михаил Александров, коментира жребия за новия сезон 2025/26 в Първа лига. "Червените" ще се изправят срещу Ботев (Пловдив) на "Колежа".
"Емоционален мач за нашия треньор. Нов формат на първенството. Надявам се да е сполучлив и да има интрига, за да имаме интересно първенство. Не мисля, че страстите ще се успокоят в ЦСКА при какъвто и да е мач. Свикнали сме да работим под напрежение.
Трябва да го преглътнем и да продължим да работим. Не съм в спортно-техническата част. В понеделник можете да питате всичко спортно-техническия щаб. За мен няма никакво значение кой е съперник в първия кръг. Трябва да си свършим работата на терена. Трябва да си върнем самочувствието и да покажем, че ние сме клуб с традиции и история.