Монтана няма да може да разчита на основния си страж за мача с Левски

Монтана няма да може да разчита на основния си страж за мача с Левски

Topsport.bg

днес, 09:14

Монтана се готви усилено за домакинството на Левски без двама от националите си. Нападателят Борис Димитров е част от младежката формация на България до 21 години, която игра снощи срещу Шотландия.

Вратарят Марсио да Роса пък е на лагер с класиралия се за първи път на световното първенство тим на Кабо Верде. Там Роса обаче е претърпял операция по спешност от апендицит. Интервенцията е преминала успешно, но стражът ще остане да се възстановява в родината си. Димитров пък ще се присъедини към Монтана в четвъртък.

Добрата новина за старши треньора Анатоли Нанков е, че контузиите на двама основни футболисти Давид Маленбана и Важебах Сакор отшумяха и те вече тренират на пълни обороти. Очаква се за мача с Левски двамата да започнат титуляри съответно в центъра на защитата и в халфовата линия.

От днес билетите за сблъсъка на "Огоста" са налични и на касите на стадиона.

Източник: Topsport.bg

Последни новини