днес, 12:48
Ново попълнение в лятната селекция на втородивизионния Монтана е централният бранител Димитър Аврамов, който вече официално подписа своя контракт, съобщиха от футболния клуб.
Кариерата на Аврамов стартира в школата на Ботев Пловдив, а след това професионалният му път преминава през съставите на Марица и Миньор Перник.
Защитникът записа 29 срещи в изминалата кампания, в 27 от които се появи на терена като титуляр, защитавайки цветовете на Черноморец Бургас. Споразумението му с новия отбор е за срок от две години.
Само преди броени дни от ръководството на Монтана обявиха привличането и на други двама футболисти - Олджай Алиев и Велислав Василев.
