Монтана подсили защитата си с бивш бранител на Ботев Пловдив

Монтана подсили защитата си с бивш бранител на Ботев Пловдив

Topsport.bg

днес, 12:48

Ново попълнение в лятната селекция на втородивизионния Монтана е централният бранител Димитър Аврамов, който вече официално подписа своя контракт, съобщиха от футболния клуб.

Кариерата на Аврамов стартира в школата на Ботев Пловдив, а след това професионалният му път преминава през съставите на Марица и Миньор Перник.

Защитникът записа 29 срещи в изминалата кампания, в 27 от които се появи на терена като титуляр, защитавайки цветовете на Черноморец Бургас. Споразумението му с новия отбор е за срок от две години.

Само преди броени дни от ръководството на Монтана обявиха привличането и на други двама футболисти - Олджай Алиев и Велислав Василев.

Източник: Topsport.bg

Последни новини