днес, 10:14
Свободната продажба на всички неподновени места на стадион "Георги Аспарухов" стартира днес от 10:00 часа, след като крайният срок за притежателите на досегашни абонаментни карти изтече, предупредиха от Левски. Общо 1124 карти не са били подновени, като разпределението им по трибуните е следното: 254 в Сектор А, 488 в Сектор Б и 382 в Сектор В.
Официалното съобщение на "сините" в социалната мрежа Фейсбук гласи:
"Срокът за подновяване на абонаментните карти изтече. Неподновените места на стадион "Георги Аспарухов" ще бъдат в свободна продажба днес от 10:00 часа. Неподновените карти са 1124, разпределени както следва: Сектор А - 254 карти Сектор Б - 488 карти Сектор В - 382 карти Поради техническия проблем, възникнал в деня на старта на кампанията, като знак на уважение към засегнатите привърженици и като извинение за причиненото неудобство, взехме решение да разгледаме индивидуално случаите, при които поръчките са били отказани или заплатените суми са били възстановени. Процесът ще се извърши по ясен алгоритъм и последователност, съобразени с момента на извършване на поръчката и реда, по който е било заето дублираното място. В следващите дни представители на клуба ще се свържат със засегнатите привърженици, които ще имат възможност да закупят останалите 254 карти за Сектор А. Поради тази причина тези 254 карти няма да бъдат пускани в свободна продажба. Поради многобройните въпроси искаме да уточним, че ако сте направили поръчка онлайн и в имейла за потвърждение статусът на поръчката е "Приета/Обработва се" или "Платена", това означава, че всичко с Вашата карта е наред. Молим Ви за търпение, тъй като обемът от поръчки е огромен, а ние изпращаме ежедневно стотици поръчани карти. Уверяваме Ви, че всеки ще получи своята абонаментна карта навреме, преди първия официален домакински мач на отбора".
