Не е ясно кога Фабио Лима ще се завърне в игра

вчера, 13:47

Атакуващият футболист на Левски - Фабио Лима - продължава възстановяването си и не е ясно кога ще се завърне в игра. Бразилецът лекува травма на мускула в задната част на бедрото на левия крак, която получи по време на контролата с Ботев Враца през септемврийската пауза за националните отбори.

27-годишният играч има само 13 минути за Левски от началото на сезона, записани като резерва срещу Локомотив София (6:1) и Спартак Варна (0:0). Лима загуби доверието на Станислав Генчев по време на подготовката, а за капак бе преследван и от контузии.

Бразилецът пристигна на "Герена" през зимата и в началото хвана окото за сметка на сънародника си Евертон Бала, вкарвайки три гола в 11 мача, но от новия сезон двамата си смениха местата.

Възстановяването си на "Герена" продължава и Илиян Стефанов, като той е очакван да се завърне в игра в следващите два месеца, пише "Тема спорт".