Опашки се извиха за ЦСКА и в Ямбол

Опашки се извиха за ЦСКА и в Ямбол

Topsport.bg

днес, 15:05

Обиколката на България за регистриране на фенове на ЦСКА продължава с пълна сила. Ямбол бе поредният град, в който привържениците си направиха от новите карти, без които няма да бъде възможно да се влиза на стадион "Българска армия".

"Армейци,

Ямбол вече показа, че червената любов е безкрайна!

Още от сутринта десетки привърженици се възползваха от възможността да направят своята фен регистрация и да се сдобият с фен картата на ЦСКА.

Благодарим на всички, които вече ни посетиха!

Ако все още не сте го направили, имате време!

Очакваме армейците от Ямбол и региона до 19:00 ч.

ЯМБОЛ - 26 юни

Работно време: до 19:00 ч.

ул. "Георги С. Раковски" 29

Националното ни турне продължава:

ПЛОВДИВ - 27 и 28 юни (10:00-18:00 ч.)

ул. "Димитър Талев" 75А

СТАРА ЗАГОРА - 27 и 28 юни (10:00-18:00 ч.)

бул. "Хан Тервел" 46

ПЛЕВЕН - 1 юли (11:00-19:00 ч.)

ул. "Ангел Кънчев" 6

Съвсем скоро ще се завърнем у дома. Фен картата е още една крачка към този момент. Очакваме ви!", гласи съобщението от клуба.

Източник: Topsport.bg

Последни новини