днес, 15:05
Обиколката на България за регистриране на фенове на ЦСКА продължава с пълна сила. Ямбол бе поредният град, в който привържениците си направиха от новите карти, без които няма да бъде възможно да се влиза на стадион "Българска армия".
"Армейци,
Ямбол вече показа, че червената любов е безкрайна!
Още от сутринта десетки привърженици се възползваха от възможността да направят своята фен регистрация и да се сдобият с фен картата на ЦСКА.
Благодарим на всички, които вече ни посетиха!
Ако все още не сте го направили, имате време!
Очакваме армейците от Ямбол и региона до 19:00 ч.
ЯМБОЛ - 26 юни
Работно време: до 19:00 ч.
ул. "Георги С. Раковски" 29
Националното ни турне продължава:
ПЛОВДИВ - 27 и 28 юни (10:00-18:00 ч.)
ул. "Димитър Талев" 75А
СТАРА ЗАГОРА - 27 и 28 юни (10:00-18:00 ч.)
бул. "Хан Тервел" 46
ПЛЕВЕН - 1 юли (11:00-19:00 ч.)
ул. "Ангел Кънчев" 6
Съвсем скоро ще се завърнем у дома. Фен картата е още една крачка към този момент. Очакваме ви!", гласи съобщението от клуба.
