вчера, 22:25
Лудогорец изказа съболезнования към трагедията с футболистите от академията на Славия, при която две деца загубиха своя живот заради катастрофа на АМ "Тракия". Те пътували за курорта Албена, където е трябвало да участват на футболен турнир.
Ето какво написаха от клуба:
"Лудогорец скърби със Славия след ужасната трагедия
ПФК Лудогорец изразява своите най-искрени съболезнования към семействата и близките на двете деца от школата на Славия, които загубиха живота си в тежка катастрофа по пътя за курорта Албена, където е трябвало да участват във футболен турнир.
В този изключително тежък момент скърбим заедно със Славия и споделяме болката от тази огромна загуба.
Молим се за бързото възстановяване на треньора Иван Терзийски и неговата съпруга, които също пострадаха при инцидента.
Светла памет на децата!", гласи съобщението.
