днес, 10:32
Миньор Перник започва участието си във Втора лига днес с домакинство на Беласица. "Чуковете" приемат тима от Петрич в 18:30 часа.
"Егор ще липсва още поне две седмици. Той се възстановява в София, грижат се добре за него в частна клиника. Надяваме се до две седмици отново да е с нас", сподели Виктор Райчев, който е част от щаба на Ангел Червенков в Миньор.
"Всички останали са здрави, концентрирани и пределно мобилизирани. Надявам се утре (б.р. днес) да има само един отбор на терена", заяви още Райчев.
"За Господинов мога да кажа само хубави неща. Той е абсолютен професионалист, който работи във всяка една свободна минута. Работихме заедно, но по време на мача няма няма място за сантименти. Уважението си остава преди и след двубоя. Ще видим кой ще надделее. Дали учителят или ученикът", завърши Райчев, който работи и в щаба на Господинов през миналия сезон.