Отбори от три държави влизат в свиреп сблъсък за основния страж на Локомотив Пловдив

Отбори от три държави влизат в свиреп сблъсък за основния страж на Локомотив Пловдив

Topsport.bg

днес, 07:52

Локомотив Пловдив си намери стабилен вратар в лицето на Боян Милосавлйевич, но скоро може да му се наложи отново да търси основен страж.

Причината е големият интерес от чужбина към швейцареца със сръбски корени, за който разкрива кипърското издание "MeridianSports".

Милосавлйевич, който пристигна на "Лаута" от Анортозис през януари 2025 г., е следен изкъсо от клубове от Белгия, Турция и Полша.

Скаути от тези три страни наскоро са били в България, за да наблюдават изявите на вратаря отблизо. Дотук през сезона Милосавлйевич има 13 сухи мрежи в 29 мача за Локо Пловдив.

Кипърското издание твърди, че през лятото се очаква в офисите на Локо Пловдив да пристигнат оферти за стража, като на Острова на Афродита твърдят, че Анортозис ще получи процент от евентуален изходящ трансфер на Милосавлйевич.

Източник: Topsport.bg

Последни новини