Патрика: Ако обречеш Вечното дерби, не ставаш за ЦСКА

Патрика: Ако обречеш Вечното дерби, не ставаш за ЦСКА

Topsport.bg

вчера, 22:15

Бившият нападател на ЦСКА Петър Витанов реагира остро на решението на Христо Янев да заложи на изцяло променен състав за Вечното дерби с Левски.

"Ако има треньор или състезател, който обрича мача ЦСКА - Левски, той не става нито за ЦСКА, нито за Левски. Във визитката ти е чест да пише, че побеждаваш във вечното дерби. Не вярвам да му е минала на Янев тази мисъл през главата. Ако се е случило, ръководството трябва да му каже: "Ставай и си заминавай", независимо, че остават още мачове", сподели Патрика пред "Тема Спорт".

"Защото това означава, че този хора, които почетохме на стадиона - Джони Велинов, Джеки Димитров, Пената, Стоян Йорданов ще се обърнат в гроба си. Не ми минава даже през акъла, че можеш да неглижираш този мач. Майкъла си е прав за себе си. Ние коментирахме тези неща и на стадиона. Когато върви отборът, обикновено не се правят такива грандиозни промени, още повече, че тези футболисти няма от какво да са изморени. Не мога да си обясня това решение. Какво става при провал за Купата и кой ще носи отговорността, че пак сме четвърти и може да не играем Европа?", допълни той.

Източник: Topsport.bg

Последни новини