Пламен Андреев е следен от клубове в чужбина

28-03-2024, 08:18

Вратарят на Левски Пламен Андреев е следен от няколко чуждестранни клуба и не е изключено да се стигне до негова продажба след края на сезона. Стражът вече три сезона е част от състава на "сините" и се превърна в основен играч, съобщава Тема спорт.

Андреев се намира в серия от 434 миунти без допуснат гол. За последно инкасира попадение в 16-ата минута при гостуването на Пирин в Благоевград, спечелено с 2:1, а след него нареди 4 мача със "суха" мрежа.

Общо за "сините" той вече има 76 двубоя на сметката си.

Ако се стигне до продажба на Андреев, Левски със сигурност ще търси негов заместник. В последните дни се спряга името на Даниел Наумов от ФК ЦСКА 1948, за който дори се говори, че вече се е разбрал с шефовете на "Герена".

Освен него обаче "сините" може би ще вземат и още един вратар, защото е все по-вероятно Николай Михайлов да сложи край на кариерата си в края на сезона.