вчера, 22:21
Изпадналият във Втора лига - Монтана обяви официално привличането на оше един нов играч. Това е юношата на клуба Ивелин Георгиев, който за последно игра в Спортист Своге.
Ето какво написаха от клуба от Северозпада:
"ПФК Монтана привлече още един футболист, израснал в школата на клуба
Ивелин Георгиев подписа своя договор със сините и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант преминава през голяма част от възрастовите формации на Монтана, а до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол.
След периода си в Монтана - Георгиев премина в Спортист Своге, където през изминалия сезон се утвърди като основна фигура в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на "шоколадите" във Втора лига.
Пожелаваме на Ивелин Георгиев здраве, успешен сезон и много силни изяви със синята фланелка на ПФК Монтана!"
