Славия изрази благодарност си за подкрепата след трагедията

Славия изрази благодарност си за подкрепата след трагедията

Topsport.bg

днес, 13:14

Ръководството на Славия и детско-юношеската школа на клуба изразиха благодарността си към цялата футболна общественост в България за оказаната подкрепа в трудния момент за тях. Както е известно двама юноши на столичани и техен близък загинаха при инцидент на магистрала "Тракия".

Ето какво написаха "белите":

"Благодарим!

В тези изключително тежки дни за голямото семейство на Славия я получихме безброй думи на съпричастност, подкрепа и съболезнования от клубове, футболни организации, спортни деятели, привърженици 

и приятели от цялата страна.

От името на ПФК Славия и Академия Славия изказваме своята искрена благодарност към всички, които споделиха болката ни и бяха до нас в този трагичен момент.

В подобни дни футболните цветове остават на заден план, а човечността, ъпричастността и уважението към човешкия живот са това, което ни обединява.

Благодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастността.

Поклон пред паметта на нашите деца и на техния близък!"

Източник: Topsport.bg

Последни новини