днес, 13:14
Ръководството на Славия и детско-юношеската школа на клуба изразиха благодарността си към цялата футболна общественост в България за оказаната подкрепа в трудния момент за тях. Както е известно двама юноши на столичани и техен близък загинаха при инцидент на магистрала "Тракия".
Ето какво написаха "белите":
"Благодарим!
В тези изключително тежки дни за голямото семейство на Славия я получихме безброй думи на съпричастност, подкрепа и съболезнования от клубове, футболни организации, спортни деятели, привърженици
и приятели от цялата страна.
От името на ПФК Славия и Академия Славия изказваме своята искрена благодарност към всички, които споделиха болката ни и бяха до нас в този трагичен момент.
В подобни дни футболните цветове остават на заден план, а човечността, ъпричастността и уважението към човешкия живот са това, което ни обединява.
Благодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастността.
Поклон пред паметта на нашите деца и на техния близък!"
