Спортист вярва в спасението, след като се справи с дубъла на Лудогорец

13-04-2024, 19:53

Спортист победи дублиращия тим на Лудогорец с 1:0 в изключително важен мач от Втора лига. Джонатан Нсонде отбеляза единственото попадение в срещата в 33-ата минута. Тогава той получи чудесен пас от Радослав Живков и реализира.

"Шоколадите" имаха повече голови положения, с които можеха да "затворят" мача още по-рано.

През първата част момчетата на Борислав Стойчев пропуснаха две положения преди да дойде гола на Нсонде.

Минута преди края на полувремето Радослав Живков стреля с глава, но не успя да бутне топката в мрежата на гостите.

През втората част също имаше добри ситуации.

В 53-ата минута Тони Иванов излезе на добра позиция, но стражът спаси.

Само 2 минути по-късно Дилян Георгиев направи добър пробив, пусна към Тони Иванов, който обаче пропусна.

В 75-ата минута Радослав Живков направи много добър пробив, пусна към Нейтън Олдър, който се озова на стрелкова позиция, шутира, но защитник направи шпагат в последния момент и изби в корнер.