днес, 12:30
Бившият футболист и администратор на ЦСКА - Стойко Сакалиев, похвали работата на треньора Христо Янев, подчертавайки неговата отдаденост към клуба и способността му да вдъхва дух на футболистите.
Според Сакалиев, Янев е извадил отбора от трудна ситуация и е подбрал правилната тактика за победа над Левски (1:0).
"Духът, който Христо Янев предаде на футболистите, е значението на тази емблема. Това е човек, който обича клуба, своята професия и иска да покаже, и да предаде своите знания на играчите", коментира Сакалиев пред "Диема".
"Той е добър психолог. Опитва се да ги накара да мислят еднакво всички, той успява да го направи. Извади отбора от много трудна ситуация, мисля, че трябва да му се даде време, това е пътят".
На въпрос, дали на почивката е успял да промени ситуацията, Стойко Сакалиев отговори:
"Доколкото го познавам, да."
