вчера, 14:18
От Сдружение ПФК Ботев излязоха с официално съобщение, в което разкриват, че строителят на стадион "Христо Ботев" - Илиян Филипов е представил вариант за развитието на клуба. Той ще го направи отново пред по-широк кръг привърженици на "канарчетата" на среща тази вечер, която ще се проведе на "Колежа".
Ето какво написаха от Сдружението:
"Скъпи ботевисти,
Последните дни бяха изключително динамични за нашия клуб. В резултат на това Управителният съвет на Сдружение ПФК Ботев беше потърсен от господин Илиян Филипов, който представи в сбит вид концепция за развитието на клуба.
С оглед на позицията на УС на Сдружението, че подобно предложение заслужава да бъде разгледано от широк кръг ангажирани ботевисти, г-н Филипов организира среща, на която ще представи в детайли своето виждане.
Срещата ще се проведе на 12.06.2025 г. от 19:12 ч. на стадион "Христо Ботев" и ще бъде посетена от мнозинството членове на Сдружение ПФК Ботев, които ще изслушаме предложението на г-н Филипов.
С уважение,
Управителен съвет на Сдружение ПФК Ботев".