Стълбът в защитата на Левски ще пропусне още един мач

Стълбът в защитата на Левски ще пропусне още един мач

Topsport.bg

днес, 11:40

Централният защитник на Левски Кристиан Макун ще пропусне и предстоящото домакинство срещу Ботев Пловдив. Това ще бъде трети пореден мач, в който венецуелецът е извън сметките на "сините", след като не взе участие при успеха с 3:1 над Ботев Враца и при отпадането от Лудогорец за Sesame Купа на България.

Новината бе потвърдена официално от старши треньора Хулио Веласкес по време на пресконференцията преди двубоя, който ще се изиграе в неделя (15 февруари) от 17:00 часа на стадион "Георги Аспарухов".

"Отборът се възстанови добре и вече сме фокусирани изцяло върху подготовката за срещата. В общи линии всички са на линия, с изключение на Макун. Той със сигурност отпада за утре, тъй като все още продължава своето възстановяване", заяви Веласкес.

Макун страда от мускулна травма, получена по време на последното занимание преди мача с врачанския Ботев. Въпреки неговото отсъствие, наставникът на столичани изрази задоволство от общото състояние на състава и емоционалното възстановяване на играчите след тежкия сблъсък с Лудогорец през седмицата.

Очаква се в центъра на защитата за "сините" отново да си партнират Кристиан Димитров и Никола Серафимов.

Източник: Topsport.bg

Последни новини