Тодор Неделев ще се присъедини утре към Ботев (Пловдив)

Тодор Неделев ще се присъедини утре към Ботев (Пловдив)

Topsport.bg

днес, 12:58

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров сподели мнението си след равенството с Марица (1:1) в "Коматево".

"Оттук нататък започваме да се готвим за първия двубой с ЦСКА. Направили сме програмата така, че всички футболисти да имат игрови минути. След малко повече от 48 часа играем срещу Берое. Ще разпределим времето на всички състезатели. Направихме една контрола и другата сряда, за да държим хората в ритъм", започна той.

"Очаквам нови футболисти. При всички случаи трябва да вдигнем нивото на отбора. Трябва ни качество и ниво. Работим денонощно върху селекцията. Дай Боже да се случат по-бързо нещата, за да оформим основната група и да имаме повече време за тренировки. Трябва да направим една основа от български състезатели. Оттук нататък търсим ниво и класа, които да ни помогнат. Очаквам още днес нов играч. В някои линии ни трябват дори по двама нови", заяви Киров.

Мисля, че нещата с Тодор Неделев са уточнени. В утрешния ден трябва да се присъедини към отбора, ако всичко е наред. Днес е в групата на Лудогорец и уговорката е от утре да се присъедини към нашия състав. Все още нямаме разрешение за дублиращия отбор. Когато го получим, тогава ще мислим кой да го води. Нека да не слагаме каруцата пред коня. Решението трябва да мине през Изпълкома. Със сигурност няма да изтървем състезател, който има качества за Първа лига. Дай Боже да имаме втори отбор, за да може футболистите да са под наш контрол", каза Белия.

Източник: Topsport.bg

Последни новини