днес, 15:00
Наставникът на Ботев Враца - Тодор Симов сподели мнението си след нулевото равенство срещу Берое. Той призна, че иска повече от своите възпитаници в офанзивен план.
"Не можем да отбележим гол. Изцяло контролирахме двубоя. Първото полувреме направихме много хубави неща, но ни липсваше завършващият удар и последният пас. Пореден отбор, който идва да играе срещу нас и да се защитава. Това ни затруднява.
Цяла седмица наблегнахме на завършващата фаза, за да вкараме увереност на футболистите. Търсим всякакви варианти и ще продължаваме да ги търсим. Отборът на Берое е доста агресивен и отговорихме подобаващо. Надявам се в следващите мачове да подобрим този компонент от играта.
Играта в защита е отборна. Целият тим трябва да играе в защита, както и в атака. Колективната игра и саможертвата на моменти може само да ме радва.
Мачовете срещу отбори с повече качество от нас ни дават увереност, че можем да се противопоставим. Във всеки един двубой се опитваме да го правим".
