Треньор в Локо Пд разкрил на Жрински как да бие Лудогорец

Треньор в Локо Пд разкрил на Жрински как да бие Лудогорец

Novsport

09-08-2018, 10:33

Наставникът на Жрински Мостар Анте Мише разкри, че е търсил помощник-треньора на Локомотив Пловдив Желимир Теркеш, за да му помогне с разузнаването на Лудогорец.

Както е известно, в последния кръг черно-белите удариха разградчани с 1:0 като гост. Те сториха това с гол на Филип Михалиевич в 87-ата минута.

"Имах разговор с Теркеш. Преди дни Локо Пловдив сензационно победи в Разград. Каза ми доста неща за Лудогорец. Сподели ми, че играчите на съперника буквално летят по терена.

Особено Марселиньо, който според Теркеш може да играе във всеки един отбор в света. Сисиньо, Натанаел и Вандерсон също са доста класни играчи.

Малки и бързи играчи с феноменална техника. Когато развиват атаките си, имат по 6 футболисти около наказателното поле на съперника.

Теркеш ми каза, че те са минали центъра в атака за първи път в 87-ата минута и са вкарали гол. Такъв е футболът - нелогичен и изненадващ. Дано имаме късмет", споделя Мише пред медиите в Босна.

Източник: Novsport

Последни новини