днес, 13:12
Филип Кръстев каза, че мачът между България и Соломонови острови, завършил 10:2, е "показно защо футболът е велик".
"Искам да поздравя Соломонови острови, дадоха всичко от себе си, представиха се добре. Те не са професионалисти. Стана хубав мач. Днес беше показно, че футболът е велик спорт, няма да се видим повече вероятно с тези момчета. Стана добър мач", започна той.
"Означава много за мен. Националният отбор е голяма чест и емоция", каза Кръстев, извел "трикольорите" с капитанската лента.
"Имаше слабости. Имахме да работим върху много неща - със и без топка. Атмосферните условия бяха много, много тежки. Тези два-три дни, в които ще възстановим... най-вероятно ще играем с Индонезия. Надявам се втората контрола да се представим на по-високо ниво, да сме по-динамични и в по-добър облик тактически, физически", добави той.
"Всеки ден, в който излизам да играя футбол, е голяма победа. Нищо не е сигурно в този живот. Всеки път на терена трябва да дадеш всичко от себе си. Особено за националния отбор е чест", завърши Фуфу.
