днес, 07:54
Колумбийският нападател Хуан Переа днес ще премине медицински прегледи и впоследствие да бъде представен като нов футболист на Левски.
Вчера футболистът се е разделил с Локомотив Пловдив, пожелал е успех на бившите си вече съотборници и е поел път към София.
Окончателното споразумение между всички страни вече е постигнато. Левски ще плати за футболиста 400 000 евро, плюс процент от евентуална бъдеща продажба. Клубът от "Герена" ще плати част от трансфера на Пepea с парите от сделката за Борислав Pyпанов с полския Гурник Забже.
Сагата с Хуан Переа продължи доста време, но ще приключи в следващите часове и "сините" ще се сдобият с второ зимно попълнение. Първото беше Армстронг Око-Флекс от Ботев Пловдив.
Засега от Локомотив Пловдив не са коментирали официално развитието по трансфера на Хуан Переа, пише "Мач Телеграф".
