днес, 12:06
"Още една успешна спирка от националното ни турне вече е зад гърба ни, след като вчера армейците от Враца и региона имаха възможност да се сдобият с фен картата на ЦСКА", съобщиха от 31-кратния шампион в социалните мрежи.
Припомняме, че без въпросните карти не може да се влиза на стадион "Българска армия" след реконструкцията.
Цялото съобщение от "армейците":
"Любовта към ЦСКА наистина не познава граници, благодарим за огромната подкрепа, доверието!
Националното ни турне продължава! На 26 юни (петък) сме в Ямбол, на 27 и 28 юни (събота и неделя) ще посетим Пловдив и Стара Загора, а на 1 юли (сряда) очакваме армейците и на поредната ни нова спирка - в Плевен.
Работното време и локациите са следните:
ЯМБОЛ - 26 юни (работно време: 11:00-19:00 ч.)
Адрес: ул. "Георги С. Раковски" 29
ПЛОВДИВ - 27 и 28 юни (работно време: 10:00-18:00 ч.)
Адрес: ул. "Димитър Талев" 75А
СТАРА ЗАГОРА - 27 и 28 юни (работно време: 10:00-18:00 ч.)
Адрес: бул. "Хан Тервел" 46
ПЛЕВЕН - 1 юли (работно време: 11:00-19:00 ч.)
Адрес: ул. "Ангел Кънчев" 6
Съвсем скоро мечтата ни ще е реалност - "Българска армия" ще отвори врати, а всеки истински армеец ще се гордее със своето бижу! Фен картата ще ни събере обратно у дома!", гласи текстът.
