ЦСКА си хареса вратар от Втора лига за заместник на Иван Дюлгеров

ЦСКА си хареса вратар от Втора лига за заместник на Иван Дюлгеров

Topsport.bg

днес, 13:19

Ръководството на ЦСКА е на път бързо да намери заместник на напусналия вратар Иван Дюлгеров, съобщи Мач Телеграф. "Червените" са се разбрали с втородивизионния Дунав (Русе) за Даниел Николов, като според информацията ще платят 100 000 лева за правата му. 19-годишният Николов ще бъде трети вратар за новия сезон след Лапоухов и Бусато.

Още по време на миналия сезон към него е имало доста оферти от отбори от Първа Лига, но тогава той е решил да остане верен на Дунав. Сега обаче е решил да приеме предложението на един от родните грандове и да заиграе на най-високото ниво в българския футбол, макар и на първо време да не получава толкова много шансове.

Николов направи много силно впечатление на 1/8-финала за Купата нд България срещу Левски миналия сезон, когато направи много силен мач на "Герена", въпреки загубата на Дунав с 0:1. Той дори спаси дузпа на Марин Петков в този мач.

Източник: Topsport.bg

Последни новини