Вихрен удари юношите на Септември

10-02-2018, 15:46

Мъжкият отбор на Вихрен победи младежкия тим на Септември София с 3:1 в контролна среща, играна на стадиона в село Лебница.

Първият гол в срещата падна в 25-та минута след изпълнение от ъглов удар от Венци Стоянов за 1:0. В 40-та минута ганайският нападател Байду се възползва от грешка в защитата на домакините и изравни за 1:1.

След почивката отборът на Вихрен доминираше изцяло в играта и с две нови попадения на Петър Дънгов в 61-ва и Стоил Николов в 80-та минута направи победата класическа.

До момента футболистите на санданския тим в контролните мачове от зимната подготовка постигнаха две победи - срещу македонския Брегалница Щип и U-19 на Септември София, две равенства-срещу Септември София и Оборище Панагюрище и загуба от гранда ЦСКА.