Янчев: Вкарахме си головете, Септември може да прави поразии

14-04-2023, 17:55

Старши треньорът на ФК ЦСКА 1948 Тодор Янчев говори след победата на неговия тим с 3:1 над Септември.

"Анонсирах към моите играчи, че Септември разполага с млад състав, който ако ги оставиш да играят футбол, могат да правят поразии. Не започнахме добре за разлика от предишния мач с Ботев.

На полувремето им казах, че им предоставяме прекалено много топки да играят свободно, без натиск. Чудесен първи гол на Чочев, после втори. Общо взето ние си вкарахме головете. Статичните положения са част от играта, на които наблягаме много. Прекалено много дадохме инициативата на Септември, което не ми харесва.

Имаме нужда от човек зад нападателя. Изпробвахме Ради на този пост, Русев се справя блестящо във втори пореден мач. Тази роля не му е чужда.

Сега са празници, поздравявам цяла България - да са живи и здрави!", каза Тодор Янчев.