НА ЖИВО: Ботев Пловдив - Витоша 1:0, Неделев откри от свободен удар

07-03-2018, 11:31

Ботев Пловдив е домакин на Витоша Бистрица в мач от 24-ия кръг на Първа лига.

Срещата стартира в 12:30 часа на "жълто-черната" база в Коматево, а още в петата минута Тодор Неделев откри резултата с красив гол.

Той изпълни като по учебник един свободен удар и не остави никакви шансове на вратаря за 1:0, след като минута по-рано Орлин Старокин от гостите нацели гредата с удар от близка дистанция.

Двубоят е задължителен за "канарчетата", които от началото на пролетния дял в първенството имат едва 1 точка и 1 вкаран гол от три мача.

Преди няколко дни "тигрите" бяха близо до първа победа в елита, но допуснаха изравнителен гол срещу Славия дълбоко в добавеното време.

През есента Ботев много трудно спечели гостуването си в Бистрица. “Жълто-черните” се наложиха с 4:2, с голове на Лазар Марин и Стивън Петков в добавеното време.

Мачът е пряко в ефира на Нова спорт, а посетителите на Novsport.com могат да го следят на живо тук.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Ботев: Чворович, Филипов, Терзиев, Пиргов, Марин, Серкан, Балтанов, Густаво, Ндонгала, Неделев, Жоао Пауло

Витоша: Василев, Узунов, Гьонов, Стоянов, Садула, Ангелов, Цанков, Старокин, Христозов, Пеев, Котев