НА ЖИВО В NOVSPORT: Ботев Пд – Берое в Битка за Тракия (СЪСТАВИ)

01-12-2018, 13:57

Берое гостува на Ботев (Пловдив) в Битката за Тракия от XVII кръг на Първа професионална лига.

Точно преди месец „канарчетата“ отстраниха с 4:3 след дузпи своя съперник от турнира за Купата на България, класирайки се за четвъртфиналите на турнира след нулево реми в редовното време пред над 4000 зрители в Стара Загора.

Сега обаче хората на Николай Димитров изостават с 4 точки от старозагорци в класирането, заемайки петото място, докато гостите са четвърти.

Георги Давидов от Велико Търново е арбитър на срещата, а негови първи помощници са Георги Дойнов от Велико Търново и Александър Атанасов от Варна.

Четвърти съдия е Неделчо Гаджалов от Пловдив. Делегат на БФС е Валентин Чакъров от София, докато Костадин Гергинов от София ще оцени работата на съдийството.

Мачът в пловдивския квартал Коматево стартира в 15:00 часа и е пряко в ефира на Диема спорт, а Novsport.com ще го проследи на живо посредством чат-коментар на всички интересни моменти.

Нашите посетители могат да гледат дербито ТУК.