НА ЖИВО В NOVSPORT: Левски - Ботев Пловдив (СЪСТАВИ)

04-11-2018, 14:00

Левски приема Ботев Пловдив на „Vivacom Арена Георги Аспарухов” в 15:00 часа днес. Двубоят от 14-ия кръг на Първа лига е добра възможност за „сините” да оглавят класирането – тимът на Славиша Стоянович е с 31 точки и при победа ще стане едноличен лидер, изпреварвайки ЦСКА и Лудогорец, които имат по 32. „Орлите” обаче гостуват днес от 17:30 на Етър.

„Сините” отпаднаха от надпреварата за Купата на България след инфарктен осминафинален мач срещу Черно море, в който победителят се реши след изпълнение на дузпи. Столичани водеха до 90-ата минута на редовното време с 2:1, но допуснаха изравняване в добавените минути и след две продължения по 15 минути се стигна до дузпи, в които „моряците” бяха по-точни от бялата точка.

В днешния мач Славиша Стоянович има куп кадрови проблеми за решаване -  Ейолфсон, Горанов, Вашчук и Димитров са контузени, а Ривалдиньо е наказан. Николай Киров пък не може да разчита единствено на наказания Терзиев.

Срещата бе поверена на Никола Попов, а Диема спорт ще излъчи неделният мач.

Онлайн гледайте ТУК, а  Novsport.com ще проследи най-интересните моменти посредством чат!