ОЧАКВАЙТЕ НА ЖИВО: Жребий за Купата на България

28-09-2018, 08:06

Днес в 11:00 часа стартира тегленето на жребия за 1/8-финалите на турнира за Купата на България.

До тази фаза достигнаха 13 отбора от Първа и три тима от Втора лига, а именно Черноморец (Балчик), Локомотив (София) и Струмска слава.

От представителите на елита единствено Ботев Враца не можа да продължи напред, а останалите клубове ще научат своите съперници днес по време на церемонията в Националната футболна база "Бояна" в София.

Класиралите се шестнадесет отбора чрез пълен жребий ще определят осем двойки. Победителите се излъчват по системата на отстраняване в един мач.

При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, след които се изпълняват дузпи, ако отново няма победител.

Домакин във всяка среща е първият изтеглен отбор при жребия, а мачовете ще се играят в периода 30 октомври - 1 ноември (вторник-четвъртък).

Novsport.com ще проследи на живо тегленето на жребия, а ето и всички участници в него: