Сашо Ангелов: ЦСКА определено беше по-класният отбор

22-09-2018, 22:37

Треньорът на Ботев Вража Сашо Ангелов заяви след загубата с 0:2 от ЦСКА, че "армейците" са п-класният тим и ги поздрави за успеха. "Искам да поздравя отбора на ЦСКА, добро първо полувреме за тях. След това ние доминирахме. Не може да се каже, че за две грешки губиш мача. Отборът ще продължава по същия начин. Достатъчно добър дразнител за всички футболистите е ЦСКА, за да се хвърлят и да покажат най-доброто от себе си, няма нужда аз да им говоря. Имаше малко стрес от името на съперника през първото полувреме."

„ЦСКА определено е по-класният отбор. И в Б група имахме по-малко положения създадени от сега. Последните 8 кръга, мисля че направихме една дузина пропуски. Това е съдбата на младия отбор.”

„Хареса ми динамиката в мача, не се отказаха до последния момент момчетата”

На финал треньорът на Ботев отказа да коментира евентуален трансфер на Владимир Гаджев.