Халф на Етър дебютира за Гамбия

24-03-2018, 23:33

Халфът на Етър - Аласана Мане направи официален дебют за националния отбор на Гамбия. Той влезе като резерва в снощния мач срещу ЦАР, завършил 1:1. Преотстъпеният от Барселона футболист бе извикан за втори път в представителния тим на родината си. Първият път обаче не се появи на терена. Мачът се игра на националния стадион в гамбийската столица Банжул.

Домакините поведоха от дузпа в 59-ата минута с гол на Асан Цесаи, но в 75-ата минута гостите изравниха чрез Фокси Кетевоама. В 80-ата минута Аласана Мане, който бе с № 8, влезе на мястото на Ламин Джалоу и игра десет минути с екипа на „червените скорпиони”, като остави много добри впечатления с изявите си.

"Аласана Мане ще се прибере обратно във Велико Търново на 28 март и ще бъде на разположение още за първия мач от плейофите в Първа лига срещу Септември на 2 април", информира сайта "виолетовите".