Беласица вкара четири на Велбъжд

07-11-2020, 16:59

Беласица разби с 4:0 Велбъжд на ст. "Цар Самуил" в мач от 16-ия кръг ЮЗ трета лига.

Първият гол в срещата падна в 45-ата минута от дузпа Точен от бялата томта беше Марти Таушанов

През втората част на срещата силите на гостуващия тим се поизцедиха доста и на терена властваха домакините. В 53-ата минута  Александър Смилков вкара насочената топка от Живко Димитров в десния ъгъл за 2:0.

В 56-ата минута Венцислав Маламов направи резултата 3:0. Девет минути преди края на срещата след атака по десния фланг Александър Смилков нанесе силен, вратарят на гостите отази удара му, но Теодор Кобуров е сгеши пи добавката за 4:0.

Мачът се игра без публика. Треньорът на Беласица Саша Симонович изгледа мача от трибуната.