Беласица победи Гранит на "Царя" с 3:1

Беласица победи Гранит на

22-08-2020, 20:51

Беласица спечели с 3:1 домакинството си на Гранит Владая в мач от третия кръг от Югозападната трета лига.

Първият гол падна в 38-ата минута, когато при поредна атака на домакините Александър Смилков простреля вратаря на съперника Стоян Десподов за 1:0.

В ответна атака Люцкан Люцканов засече остро остро центриране отдясно и от 3-4 метра изравни за 1:1.

Втората част на срещата беше изключително нервна, с много фаулове. Присъстващите на стадиона се изнервиха от неадекватното съдийство на главния арбитър Станислав Апостолов. На два пъти се спираше играта за по няколко минути заради грубости на терена.

В 81-ва минута главният съдия показа червен картон на Диан Райков за грубо нарушение срещу Атанас Карачоров. В 77-ата минута бързоногият Карачоров беше изведен зад защитата, , излъга и вратаря Десподов  и прати топката в мрежата за 2:1.

В 88-ата минута отново Атанас Карачоров изправи на крака феновете отбелязвайки трети гол в мрежата на гостите.