Валентич: Нямахме енергия през последните 15 минути

16-08-2021, 23:19

Наставникът на Ботев (Пловдив) - Азрудин Валентич сподели след равенството 1:1 с Ботев (Враца), че е доволен от играта на тима му през първото полувреме, но не и от втората част.

"Ако сравним първите два мача като гости, мисля, че направихме почти перфектно първо полувреме. Опитахме да играем добре и да атакуваме. Вкарахме и гол с тази хубава атака. През първото полувреме мачът беше 50/50. През второто знаехме, че противникът ще ни натисне. Не видях класата в атака.

Видях, че нямаме енергия през последните 15 минути. Ако питате Неделев, той ще иска да играе веднага. Може би след два-три мача ще е готов да играе повече. Не искаме да го загубим. Може би в следващия мач ще играе едно полувреме. Той не е на това ниво, което ние очакваме. Левски заслужава много повече точки от тези, които има. Надявам се бъдещето на Атанас Илиев да е гол в следващия мач. Той е добър футболист и е нормално да има интерес към него".