Вихрен и Марек не се победиха в Сандански

28-11-2020, 16:29

В последния си домакински мач за сезона ФК Вихрен премери сили с лидера в Югозападната трета лига Марек. Победата бе необходима за двата отбора, но в крайна сметка се стигна до равенство – 1:1.

И двата гола в мача паднаха през втората част на двубоя. Резултатът откри Димитър Панталеев от Марек в 63-та минута, който при атака по левия фланг се озова в удобна позиция да стрелба, насочи топката в далечния ъгъл на вратаря Димитър Пангев, тя се отклони от страничния стълб и влезе в мрежата - 0:1.

В 69-та минута при бърза контраатака на домакините главния съдия Никола Попов видя игра с ръка в наказателното поле на гостите и отсъди дузпа, която Николай Георгиев превърна в гол за 1:1.

До края на срещата атаките  на двата отбора се оказаха безплодни и така дерби мача на кръга между отборите на  Вихрен и Марек завърши наравно.