ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Лудогорец ще ближе рани срещу закъсалия Етър (СЪСТАВИ)

29-08-2020, 20:00

Тази вечер от 21:15ч. Етър посреща на градския стадион "Ивайло" шампиона на България Лудогорец. "Болярите" заемат незавидното последно място в класирането след първите три кръга, в които те не успяха да вземат дори точка и наредиха три поредни загуби с голова разлика 0:8.

Лудогорец пък е на четвъртото място в таблицата със шест точки, но със сигурност настроението при разградчани не е приповдигнато, след като през седмицата отстъпиха с 0:1 на Мидтиланд в квалификациите за Шампионската лига и за четвърта поредна година се простиха с шансовете си да стигнат до групите на турнира.

Лудогорец никога не е пропускал да се разпише срещу Етър в елита и само веднъж е губил от отбор, който се намира на последно място в класирането - 0:1 от Локомотив (Пловдив) през август 2018 г.

Етър измъкна равенство срещу Лудогорец тази пролет, но това е единствената точка на "виолетовите" срещу тима от Разград. "Болярите" са в серия от 4 мача без отбелязан гол в шампионата.