Дубълът на ЦСКА с реми срещу Пирин (Гоце Делчев), предстои дерби с Левски

20-02-2023, 13:22

Пирин (Разлог) и дубълът на ЦСКА завършиха наравно 1:1 в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига -Зона 2.

Домакините могат обаче да съжалават за изпуснатите две важни точки . Головете в мача паднаха през второто полувреме. Жабов вкара за ЦСКА II в 58-та минута след неразбирателство в защитата на домакините, а за Пирин изравнителния гол бе дело на Иван Иванов в 70-тата минута.

Футболистие от Разлог доминираха през цялото второ полувреме, но пропуски направиха Александър Александров -Аци на два пъти, Любмир Христов, Лазар Стойчев и Милен Лефтеров в самия край на срещата. Страхотен мач направи и вратарят на гостите Илия Шаламанов.

В следващия кръг Пирин Разлог гостува на Септември Симитли, а дубълът на ЦСКА приема този на Левски.