Емануел Луканов: Караме напред и това е, няма друг път

16-10-2022, 14:39

Треньорът на Етър - Емануел Луканов заяви, че мачът срещу Струмска слава не бе перфектен, въпреки изразителната победа на "виолетовите" с 3:0.

"Всеки мач натискаме, искаме да си го решим в началните минути. Днес вкарахме три гола. Хубавото е, че е ранен мач и възстановяването започва рано, то започна още от самия мач. Имахме възможност с оглед на резултата да дадем почивка на пет човека, които играят винаги по 90 минути. Така че направихме този тактически подход.

Не бяхме перфектни, не е перфектният мач, ако някой си мисли така - пропуснахме на контри да вкараме още два-три гола през второто полувреме.

Следващият мач с Крумовград е в петък, Моран със сигурност се завръща след наказание. Ради Терзиев се разболя в последния момент, ще видим състоянието на Яни Пехливанов и Кольо Станев за следващата среща. Отборът се справя - в миналия мач имахме четирима отсъстващи, сега също. Аз съм от хората, които не се оплакват и не хленчат, караме напред и това е. Няма друг път", каза Луканов.