Заги: Време е да си повярваме

15-04-2023, 16:38

Треньорът на Славия Златомир Загорчич демонстрира оптимизъм, след като футболистите му се наложиха с 1:0 като гост над Берое в Стара Загора.

"Тежък мач. Играхме под голямо напрежение, изпуснахме през първото полувреме няколко 100-процентови ситуации, където трябваше да вкараме и да се улесним. През второто полувреме имаше голямо напрежение. Сега гледаме напред, трябва да си повярваме. Днес Берое се опитваше да владее с игра, създаде ситуации, но трябваше да ги накажем с повече голове.

Всеки път, когато започваш мача, искаш да печелиш. Нормално е психологически за всеки човек да сме отпуснати вече. След този труден мач, където показахме характер, трябва да продължаваме напред и да започнем да побеждаваме.

Ако успеем да се класираме в топ 6, ще е идеално. Ако не успеем, няма да се съжаляваме.

Няма лесен мач, излизаме, борба, себераздаване и очакваме да победим Ботев", заяви Загорчич.